Wemes

O nas

WEMES Odnawialne źródła energii

 

Jesteśmy zespołem specjalistów-pasjonatów, który zawsze dąży do najwyższych standardów jakości. Nasza firma powstała z połączenia wiedzy technicznej i entuzjazmu dla czystych, odnawialnych źródeł energii, działa na rynku z myślą o przyszłości naszej planety. Naszą misją jest wspieranie naszych klientów w przejściu na zrównoważoną energetykę. Rozumiemy, że każdy dom i każde przedsiębiorstwo ma unikalne potrzeby, dlatego dostarczamy indywidualne, skrojone na miarę rozwiązania energetyczne.

Nasza wizja to przyszłość, w której każdy dom i biznes korzysta z czystej, odnawialnej energii, minimalizując swój wpływ na środowisko i przyczyniając się do walki z globalnym ociepleniem. Wierzymy, że dostęp do czystej energii jest prawem każdego człowieka i staramy się, aby była ona dostępna dla jak największej liczby osób. Chcemy nadal rozwijać naszą firmę, dążąc do bycia liderem na rynku odnawialnych źródeł energii. Planujemy poszerzyć naszą ofertę o nowe technologie i usługi, aby dostarczyć naszym klientom najnowsze i najbardziej efektywne rozwiązania dostępne na rynku.
Nasze wartości opierają się na przejrzystości, uczciwości i profesjonalizmie. Nasza reputacja jest dla nas najważniejsza, dlatego zawsze staramy się przekroczyć oczekiwania naszych klientów, dostarczając usługi najwyższej jakości.
Jesteśmy tu dla Ciebie, aby pomóc Ci w realizacji Twojej wizji zrównoważonej przyszłości.

Dołącz do nas w podróży ku czystej energii i zobacz, jak możemy wspólnie przyczynić się dolepszego świata.

PARTNERZY

Wybierz odpowiednie rozwiązanie dla Twojego domu, które uchroni Cię przed rosnącymi cenami energii

Wybierając naszą firmę, możesz mieć pewność, że twoje rachunki za prąd i ogrzewanie znacznie się zmniejszą, a jednocześnie będziesz działać proekologicznie.

Certyfikaty

opinie NASZYCH KLIENTÓW

Piotr Adamus
Piotr Adamus
2024-05-24
Dziekuje firmie Wemes Pani Ewelinie za profesjonalizm i fachowe doradztwo oraz pracownikom za dokładnie wykonaną pracę Szczerze polecam każdemu tylko firmę Wemes Dziękujemy bardzo jeszcze raz Pani Ewlinie
Paweł Pacyna
Paweł Pacyna
2024-03-05
Solidna i rzetelna Firma, szczerze polecam!
Ewelina T
Ewelina T
2024-02-10
Od maja 2023 roku użytkujemy pompę ciepła dobraną, dostarczoną i zamontowaną przez firmę Wemes. Pani Ewelina służyła fachowym doradztwem oraz zajęła się wszystkimi formalnościami. Ekipa montująca - hydraulicy, elektrycy bardzo kompetentni, uprzejmi i rozumiejący potrzeby klienta. O naszym zadowoleniu z usług tej firmy świadczy fakt, że kolejne osoby którym poleciliśmy Wemes, skorzystały z jej oferty i również są w pełni usatysfakcjonowane 🙂 Polecamy i pewnie na pompie ciepła nasza współpraca się nie zakończy!
Kazimierz Garncarek
Kazimierz Garncarek
2023-12-20
Bardzo dobry kontakt z Panią Eweliną, zna się na tym co robi. Jeżeli pojawi się potrzeba , z pewnością skorzystamy ponownie z usług firmy Wemes.
Renata Miller
Renata Miller
2023-12-20
Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Eweliny, jest ona osobą bardzo kompetentną i zaangazowaną. Cały proces przebiegł pomyślnie. Polecam
Paulina Idzikowska
Paulina Idzikowska
2023-12-19
Polecam, fachowe doradztwo, kompleksowa obsługa.
Adrian K
Adrian K
2023-08-25
Rzetelna i profesjonalna firma :) bardzo miły kontakt z panią Eweliną.

Tu nas znajdziesz

Potrzebujesz porady?

Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz, odezwiemy się z najlepiej dobraną ofertą do Twoich potrzeb!

Kontakt z nami

Adres

Smolniki 18
63-520 Grabów nad Prosną

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00

Telefon

tel. 669 177 283 tel. 796 366 766

Email

wemes.biuro@gmail.com